crosssearch

Oblíbená a velmi žádaná studia s rodinnou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska, v klidném prostředí. Uzavřený areál se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Oblíbená a velmi žádaná studia s rodinnou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska, v klidném prostředí. Uzavřený areál se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Ve vzdálenosti cca 100 m je malý vodní park (www.sidariwaterpark.com). Nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 470 m, přes silnici, další pěkné písečné pláže se nacházejí se vzdálenosti cca 1 km a velmi vyhledávaný kanál D`Amour je cca 1,5 km. Studia se nacházejí cca 400 m od centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m. Jako tip na výlet doporučujeme navštívit Peroulades (cca 4 km), kde jsou krásné skalní útesy a příjemné koupání pod nimi.

Kapacita

Celkově je zde 12 studií. Studia pro 2 osoby tvoří jedna místnost se 2 lůžky. Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchou, WC, fénem, TV se satelitním příjmem, odděleným kuchyňským koutem se základním vybavením, el. vařičem, troubou, chladničkou a balkónem nebo teráskou s malým stolkem a křesílky s výhledem do zahrady. Studia pro 3 osoby mají přistýlku pro třetí osobu a nacházejí se v přízemí v jednopodlažní přilehlé budově, je zde terasa s výhledem do zahrady. Vybavení je stejné jako u studií pro 2 osoby. Možnost klimatizace ve všech studiích (za poplatek cca 4EUR/den). Ve všech pokojích je též trezor zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Klienti, kteří si předem zakoupí stravu formou polopenze v hotelu Sidari Water Park, mohou zdarma využívat skluzavky a bazény (2 dětské bazény a 3 dětské skluzavky, 3 bazény pro dospělé a 3 skluzavky), slunečníky a lehátka, dětské hřiště, stejně tak hotelové služby (salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek (za poplatek cca 5EUR/hodina), videohry a kulečník (za poplatek cca 1,50EUR/hra), různé dětské hry (za poplatek cca 0,50EUR/hra). Dále se mohou připojit k zábavním a společenským programům (řecký večírek, bingo, kvízy, karaoke, show, živá hudba, soutěže). Klienti obdrží pásku na zápěstí s označením, že mohou tyto služby čerpat. Pro ostatní je vstup do zdejšího vodního parku za poplatek (cca 6EUR/den).

Stravování

Vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit si polopenzi (snídaně - anglické servírované a servírované večeře formou menu; předkrm s výběrem ze 3 druhů, salát pro dvě osoby, hlavní chod s výběrem ze 3 jídel a jako dezert zmrzlina, čerstvé nebo kompotované ovoce nebo zákusek) v hotelu Sidari Water Park, cca 100 m.

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka v zahradě, dětský koutek s houpačkami. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 2 - 3EUR/kus/den), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody

výhodná cena BR hezká zahrada BR malý vodní park v blízkosti.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000