crosssearch

Marie

Řecko, Korfu

Útulný oblíbený hotel rodinného typu se nachází v klidnější části letoviska, 150 metrů od pláže a několik minut od obchodního centra. Asi 10 - 15 minut chůze od hotelu je velký vodní zábavní areál HYDROPOLIS s několika bazény, skluzavkami a řadou různých atrakcí a programů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Útulný oblíbený hotel rodinného typu se nachází v klidnější části letoviska, 150 metrů od pláže a několik minut od obchodního centra. Asi 10 - 15 minut chůze od hotelu je velký vodní zábavní areál HYDROPOLIS s několika bazény, skluzavkami a řadou různých atrakcí a programů.

Vybavení: Recepce, společenská místnost s TV, bar, bazén, zahradní restaurace s venkovním barem, vnitřní restaurace. Za poplatek možnost zapůjčit na recepci trezor a fén.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, televizí, ledničkou, balkonem. Možnost přistýlky.

Strava: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře formou menu skládající se z předkrmu, výběru ze 2 hlavních jídel a ovoce nebo dezertu.

Pláž: Písečná pláž dlouhá několik kilometrů je lemována desítkami restaurací a barů a poskytuje pestrou nabídku vodních a plážových sportů. Vzdálenost od pláže cca 150 m. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000