crosssearch

Mareblue Aeolos Beach Resort

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Mareblue Aeolos Beach Resort vyšší střední kategorie vhodný pro rodiny s dětmi a všechny věkové kategorie. Především rodiny s dětmi ocení překrásný bazén a zábavní programy pro děti.

Konečná cena za osobu od: 13 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mareblue Aeolos Beach Resort

Hotel vyšší střední kategorie vhodný pro rodiny s dětmi a všechny věkové kategorie. Především rodiny s dětmi ocení překrásný bazén a zábavní programy pro děti.

Poloha hotelu

Hotel se nachází na východním pobřeží ostrova nad pobřežní silnicí, poblíž paláce Achillion. Je obklopen zahradou s olivovníky a skládá se z hlavní budovy a rozsáhlého areálu bungalovů. Od města Korfu je hotel vzdálen cca 8 km (pravidelné linkové spojení).

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici hala s recepcí, restaurace, bary, společenská místnost, místnost se satelitní TV, obchod se suvenýry, minimarket. K venkovnímu vybavení patří dva bazény (lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku) a taverna na pláži.

Pláž

Na 100 metrů vzdálenou oblázkovo-písečnou pláž se jde po schodech tunelem pod pobřežní silnicí.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově a v bungalovech mají koupelnu/WC, telefon, centrální klimatizaci, hudební kanál, televizi se satelitním příjmem, trezor (za poplatek) a balkon. Rodinné pokoje jsou umístěny v bungalovech, mají stejné vybavení a jsou prostornější, s možností ubytování dvou dětí. V bungalovech jsou také umístěna studia vybavená stejně jako dvoulůžkové pokoje (mají navíc vařič a ledničku), stejně vybavená apartmá mají navíc oddělenou ložnici.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní nabídka

Tenis, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, vodní aerobik, šipky, biliár. Vodní sporty na pláži za poplatek (vodní lyžování, windsurfing, kánoe).

Zábava

V hotelu i na pláži jsou organizovány animační programy pro dospělé i děti a jednou týdně folklorní řecké večery s živou hudbou u baru.

Pro děti

Dětské brouzdaliště, dětské hřiště a dětský klub. Možnost hlídání dětí. Večer dětská minidiskotéka.

Program All Inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu – nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 hod. – snack 10:00–24:00 hod. – odpolední káva, čaj a zákusky 17:00–18:00 hod. – zmrzlina pro děti celý den – lehátka a slunečníky na pláži zdarma – tenis, stolní tenis, volejbal, aerobik, lukostřelba a mnoho dalších sportů – bezmotorové vodní sporty na pláži

Platební karty

VISA, MASTERCARD, DINERS

Internetové stránky hotelu: www.aeolosbeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 3037 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000