crosssearch

Mare

Řecko, Korfu

Naše mínění Vilka s rodinnou atmosférou, doporučujeme klientům kteří dávají přednost individuálně strávné dovolené stranou velkých hotelových komplexů. Poloha Vilka se nachází v překrásné poloze u několik kilometrů dlouhé písečné–oblázkové pláže s pozvolným...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Vilka s rodinnou atmosférou, doporučujeme klientům kteří dávají přednost individuálně strávné dovolené stranou velkých hotelových komplexů.

Poloha
Vilka se nachází v překrásné poloze u několik kilometrů dlouhé písečné–oblázkové pláže s pozvolným stupem do moře, cca 500 m od rušnějšího centra střediska Acharavi s četnými nákupními a zábavními možnostmi, restauracemi, tavernami, bary, supermarkety a tradičními obchůdky. Nejbližší taverna je vzdálena cca 50 m.

Pláž
Několik kilometrů dlouhá písečná–oblázková pláž s pozvolným stupem do moře vhodná pro děti leží přímo před vilou, slunečníky a lehátka za poplatek.

Ubytování
Jednoduše, ale příjemně zařízená studia mají kombinovaný obývací prostor/ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu/WC a balkon nebo terasu. Obdobně zařízená apartmá mají oddělenou ložnici.

Maximální obsazenost
ST 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, AP 4 dospělí, 4 dospělí + 1 dítě.

Stravování
Vlastní.

Zábava
Restaurace, bary a taverny v centru Acharavi.

Zvláštnosti
Registrace klientů a předání klíčů od ubytování probíhá na recepci sesterského hotelu LTI Galina Village, odkud bude posléze zajištěn bezplatný transfer k vile Mare.

Pro děti
Oblíbený vodní park Hydropolis je vzdálen cca 1 km (vstup za poplatek).

Oficiální kategorie
C (**)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000