crosssearch

Luisa

Řecko, Korfu

POLOHA V roce 2006 částečně rekonstruovaný dům se nachází v klidném prostředí, přímo na písečné pláži, která je charakteristická skálou v moři pojmenovanou Dračí zub. V nedalekém centru letoviska najdete bankomat, internet, půjčovnu automobilů a motocyklů, množství obchůdků,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA

V roce 2006 částečně rekonstruovaný dům se nachází v klidném prostředí, přímo na písečné pláži, která je charakteristická skálou v moři pojmenovanou Dračí zub. V nedalekém centru letoviska najdete bankomat, internet, půjčovnu automobilů a motocyklů, množství obchůdků, taveren a restaurací. Letovisko Agios Gordis, které je považováno za nejmalebnější oblast celého Korfu s nejkrásnějšími písečnými plážemi, láká k procházkám do okolních vesniček a krásné přírody.

VYBAVENÍ

Součástí domu je bazén, který je k dispozici bezplatně včetně lehátek a slunečníků. Dům má celkovou kapacitu 7 studií a 1 šestilůžkový apartmán na vyžádání.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), koupelnou (sprcha+WC) a balkonem (pouze u pokojů v patře). Dům nabízí na vyžádání i apartmán pro šest osob, který má tři samostatné dvoulůžkové ložnice, společnou koupelnu (vana+WC), prostornou kuchyň (lednička, vařič, základní nádobí) s posezením a balkon.

STRAVOVÁNÍ

Kromě vlastního stravování doporučujeme navštívit místní taverny a restaurace. Na místě u delegáta také nabízíme možnost dokoupení stravování formou bohatého menu - výběr ze tří restaurací.

PLÁŽ

Dlouhá písčitá pláž (místy úseky s oblázky), jedna z nejkrásnějších na ostrově, se nachází v bezprostřední blízkosti domu. Zvláštním přírodním úkazem dodávajícím kouzlo tomuto letovisku je také množství menších skal na pláži, které čas a hlavně moře svými vlnami vytvarovaly do podoby uměleckého díla. na pláži máte možnost vyzkoušet si některé druhy vodních sportů, lehátka a slunečníky - vše za poplatek.

Letovisko se rozkládá cca 16 km jihozápadně od hlavního města Korfu (s nímž má i pravidelné autobusové spojení). Je považováno za nejmalebnější oblast celého Korfu a pro svou velkou oblíbenost na západních trzích bylo po léta téměř nedostupné pro české cestovní kanceláře. Agios Gordis láká své návštěvníky krásnými a dlouhými plážemi západního pobřeží (atraktivní koupání v otevřeném moři i neopakovatelné západy slunce) a praktickou polohou v centrální části ostrova (výborný výchozí bod pro individuální toulky ostrovem). Pro Agios Gordis je charakteristická skála v moři pojmenovaná Dračí zub. Zvláštním přírodním úkazem dodávajícím kouzlo tomuto letovisku je také množství menších skal na pláži, které čas a hlavně moře svými vlnami vytvarovaly do podoby uměleckého díla. Na organizovaném úseku pláže si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a vyzkoušet si některé druhy vodních sportů. V letovisku naleznete bankomat, internet, půjčovnu automobilů a motocyklů, ale i spoustu taveren, barů a obchůdků, které lákají k nahlédnutí či příjemnému posezení.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000