crosssearch

Loulass

Řecko, Korfu

Rodinný hotel se nachází v klidném a okouzlujícím prostředí oblasti Psarras což je součást letoviska Moraitika. Pouhých 150m od hotelu je malá oblázková pláž. Do centra letoviska, kde jsou místní bary a taverny, dojdete píjemnou procházkou, je vzdálené cca 400m. Hlavní msto...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný hotel se nachází v klidném a okouzlujícím prostředí oblasti Psarras což je součást letoviska Moraitika. Pouhých 150m od hotelu je malá oblázková pláž. Do centra letoviska, kde jsou místní bary a taverny, dojdete píjemnou procházkou, je vzdálené cca 400m. Hlavní msto ostrova se nachází 24km a letišt 22km od hotelu.

Vybavení Hotelu
Vstupní hala s recepcí, bezpenostní schránka (za poplatek), restaurace a slunení terasa. Velký venkovní a dtský bazén, lehátka a sluneníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje
Prostorné dvoupokojové apartmány pro 4 osoby s možností pistýlky jsou vkusn a modern zaízené. K jejich vybavení patí, koupelna, WC, kuchyský kout se základním vybavením, lednice, telefon, klimatizace (za poplatek), balkón nebo terasa.

Pláž & plážový servis
Malá oblásková pláž cca 150m od hotelu, písito-oblázková pláž v letovisku Moraitika. Plážový servis a vodní sporty za poplatek.

Sport & Fitness
Zábavu naleznete v centru letoviska, kam 2x denn jezdí hotelový autobus. Výlety po okolí - doporuujeme navštívit zámeek císaovny Sissi, Achilion.

Stravování
Stravování vlastní-možnost dokoupení polopenze v hotelové restauraci.

Pro děti
Dětský bazén

Služby za poplatek
Za poplatek je možnost klimatizace, bezpenostní schránka na recepci a tenisový kurt.

Poznámka
Doporučujeme nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří upřednostňují pohodlí a chtějí prožít klidnou dovolenou v romantickém prostředí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000