crosssearch

Pokoje (některé s možností přistýlky) jsou pěkně zařízené, s kuchyňkou vybavenou ledničkou, vaříčem, základním nádobím a varnou konvicí, koupelnou (sprcha+WC) a balkonem. Klimatizace za příplatek 5 Euro/den/pokoj. Apartmány mají kuchyň oddělenou s posezením, dvě oddělené...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

Pokoje (některé s možností přistýlky) jsou pěkně zařízené, s kuchyňkou vybavenou ledničkou, vaříčem, základním nádobím a varnou konvicí, koupelnou (sprcha+WC) a balkonem. Klimatizace za příplatek 5 Euro/den/pokoj.

Apartmány mají kuchyň oddělenou s posezením, dvě oddělené ložnice, kde v každé je balkon.

Stravování

Kromě vlastního vaření můžete zajít nejen do jedné z mnoha taveren, které se nacházejí po celém Kassiopi, je zde i několik tzv. gyrosáren, kde si pochutnáte na typickém gyrosu, který vás za málo peněz, ale opravdu vydatně zasytí. Můžete si také zajít na večeře na celý, či část pobytu do taverničky v přístavu Kassiopi (zajišťuje delegát na místě).

Pláž

Nejbližší pláž je vzdálena cca 350 metrů - situovaná cestou za domem, v klidném místě. Je zde písek i oblázky a pár olivových stromů. Hlavní pláž Kassiopi je vzdálena cca 450 metrů. Kolem celé vesničky je i mnoho dalších malých pláží, kde si každý může najít svůj kousek klidu, romantiky a dovolenkové pohody.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000