crosssearch

Katerina Studios

Řecko, Korfu

Studia rodinného typu leží na okraji vesničky Messonghi, poblíž malebné stejnojmenné říčky, která od sebe odděluje letoviska Messonghi a Moraitika. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 250 m, autobusová zastávka zajišťující dobré spojení po ostrově cca 150 m....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Studia rodinného typu leží na okraji vesničky Messonghi, poblíž malebné stejnojmenné říčky, která od sebe odděluje letoviska Messonghi a Moraitika. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 250 m, autobusová zastávka zajišťující dobré spojení po ostrově cca 150 m. Vzdálenost studií od letiště je cca 20 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž leží cca 150 m od studií. Cesta k ní vede vesničkou Messonghi. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Podél pláže se nacházejí bary a restaurace.

Studia

Jednoduše vybavená studia mají cca 35 m2, klimatizaci, koupelnu se sprchou a WC, plně vybavený kuchyňský koutek, rychlovarnou konvici, ledničku, moskytiéru a balkon s výhledem do krajiny, zahrady nebo na řeku, která podél studií protéká. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

Bez stravování.

Popis

Komplex se skládá ze dvou budov. Jednoduše vybavená studia obklopuje příjemná a udržovaná zahrada a bazén. Lehátka a slunečníky pro relaxacia opalování jsou u bazénu zdarma.

Internet

Hosté mohou využívat Wi-Fi připojení ve studiích zdarma.

Sport a zábava

Nespornou výhodou těchto studií je jejich poloha -leží mezi letovisky Messonghi a Moraitika, tudíž se přímo nabízí možnost navštívit centrum obou vesniček a vychutnat si pravý řecký večer. Můžete zavítat do některé z mnoha místních taveren nebo nakoupit suvenýry v některém z obchůdků. Přibližně 300 m od studií se nalézá hřiště pro nejmenší, jsou zde houpačky, skluzavky atd. Městské sportovní zázemí pro dospělé je vzdáleno rovněž cca 300 m. Vstup je zdarma, lze si zde zahrát basketbal nebo tenis.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000