crosssearch

Grecotel Daphnila Bay Thalasso

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Komplex obklopený vzrostlými borovicemi a olivovníky na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Korfu s výhledem na scenérie zálivu Dassia. Hlavní budova a bungalovy jsou zasazené v pěkně upravené rozlehlé zahradě s palmami u soukromé písečné.

Konečná cena za osobu od: 20 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Komplex obklopený vzrostlými borovicemi a olivovníky na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Korfu s výhledem na scenérie zálivu Dassia. Hlavní budova a bungalovy jsou zasazené v pěkně upravené rozlehlé zahradě s palmami u soukromé písečné. Poloha a vybavení komplexu zajišťují ideální podmínky pro příjemnou dovolenou klientů všech generací včetně rodin s dětmi.
Daphnila Bay Thalasso se nachází asi 12 kilometrů od hlavního města Korfu.

Vybavení hotelu

Dva sladkovodní bazény, dětský bazén a vnitřní thalasso bazén s mořskou vodou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici u bazénu i na pláži bez poplatku. K hotelu patří kromě hlavní restaurace Marco Polo, a la carte restaurace Mare Nostrum, pool bar, lobby bar a bar na pláži. Vybavení doplňuje minimarket, zlatnictví, butik a kadeřnictví. Sportovně založení klienti mohou využít zdarma tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a basketbal. Hotel zajišťuje pronájem horských kol a vyjížďky na koních. Připojení wifi ve veřejných hotelových prostorách bez poplatku.
Denní hotelové aktivity zahrnují gymnastiku, aerobik, vodní polo a večery s taneční show, živou hudbou a další zábavou. Grecoland Club nabízí pestrý program pro děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání a kurzy plavání. Postýlky pro děti do dvou let, vysoké židle v jídelně a ohřívač lahví jsou poskytovány zdarma, je tu i dětské hřiště. Pro teenagery ve věku 13 - 17 let od poloviny června do poloviny září připravuje zajímavé aktivity Club 4 U.

Ubytování

Klimatizované komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, rádio, trezor, lednička, balkón nebo terasa. Možnost ubytování rodin s dětmi v bungalovech nebo propojených pokojích.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

  • Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.
  • Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin.
  • Dětské večeře od 18.30 do 19.00 hodin.
  • Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin.
  • Teplé nápoje, nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno, vybrané alkoholické nápoje a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin.
  • Dopolední snacky v Beach House restauraci a u pool baru od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin.
  • Kávu a sušenky v Beach House restauraci a u pool baru od 15.00 do 16.30 hodin.
  • Nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, koktejly, bowle a teplé nápoje v lobby baru od 17.30 do 01.30 hodin.
  • Půlnoční snacky v lobby baru od 23.30 hodin do půlnoci.
  • Po předchozí rezervaci jednou během pobytu možnost večeře v a la carte restauraci od 19.00 do 22.00 hodin.

Relaxační pobyty

Luxusní Elixir Thalasso Spa s výhledem na moře nabízí řadu zkrášlovacích procedur a relaxačních terapií včetně čokoládových zábalů, aromaterapií, aroma masáží, hydroterapie a zábalů z mořských řas. Služby doplňuje sauna, parní lázeň, thalassotherapy bazén s mořskou vodou a jacuzzi.

Sport all inclusive

Boccia, plážový volejbal, basketbal, tenis, mini fotbal, šipky, lukostřelba, fitness centrum v hale, windsurfing, kanoe a šlapadla.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 178 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000