crosssearch

Grand Mediterraneo

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní hotelový komplex vystavěný panoramaticky ve svahu nad zálivem Ermones je obklopený zelení, zejména eukalypty, cypřiši a vzrostlými borovicemi. Svým klientů nabízí relaxaci v romantickém prostředí s krásnými přírodními scenériemi. Velmi pěkná pláž u hotelu je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Luxusní hotelový komplex vystavěný panoramaticky ve svahu nad zálivem Ermones je obklopený zelení, zejména eukalypty, cypřiši a vzrostlými borovicemi. Svým klientů nabízí relaxaci v romantickém prostředí s krásnými přírodními scenériemi. Velmi pěkná pláž u hotelu je písčito-oblázková.

Vybavení:
Velký bazén a sluneční terasa s nádherným výhledem na moře, kde jsou lehátka se slunečníky k dispozici bezplatně. Hotelový managment věnuje velkou pozornost oblasti stravování. V elegantní hlavní restauraci Meduza stejně jako v ? la carte restauraci Vertigo nebo Thalatta na pláži jsou nabízeny vybrané speciality středomořské kuchyně, které uspokojí i náročnou klientelu. Vybavení doplňuje několik barů, internetový koutek a minimarket. Sportovně založení klienti tu mohou strávit skutečně aktivní dovolenou. Využít lze tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště a fitness centrum. Ráno můžete začít joggingem v nádherné krajině, zacvičit si aerobik popřípadě se vydat na pěší nebo cyklistickou túru po okolních kopcích. Příznivci golfu uvítají možnost zahrát si golf na 500 metrů vzdáleném greenu. Na pláži jsou ideální podmínky pro vodní sporty včetně moderního potápěčského centra.

Ubytování:
Klimatizované, komfortně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, rádio, internetové připojení, minibar, trezor, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Hotel má také pokoje pro handicapované klienty a rodinné pokoje a suity s privátními bazény.

Stravování:
Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Relaxační pobyty:
Welness studio zajišťuje masáže spojující tradiční i moderní metody a různé kosmetické a relaxační kúry. Patří k němu vnitřní vyhřívaný bazén, jacuzzi, fitness studium, sauna a parní lázeň.

www.grand-mediterraneo.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000