crosssearch

Goni Apartments

Řecko, Korfu

Obrázek není k dispozici

Patrový dům Goni se nachází na klidném místě letoviska Acharavi 150 m od pláže. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálený je 100 m a restaurace 150 m. Centrum Acharavi je 400 m. Dům stojí v upravené oplocené zahradě s privátním parkovištěm.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Patrový dům Goni se nachází na klidném místě letoviska Acharavi 150 m od pláže. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálený je 100 m a restaurace 150 m. Centrum Acharavi je 400 m. Dům stojí v upravené oplocené zahradě s privátním parkovištěm. V přízemí a 1. patře se nachází vždy jeden prostorný apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi a velkým obývacím pokojem jídelnou. V kuchyni je všechno potřebné na vaření. Každý apartmán má prostorný balkon. Je vybavený klimatizací a satelitní TV.Do apartmánů je možné umístit až dvě přistýlky.

Popis letoviska:

Najdete jej na severním pobřeží ostrova, kousek od letoviska Roda. Turisty sem láká několik kilometrů dlouhá písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, které je čas od času rozvlněné. Najdete tu množství restaurací, taveren, kaváren, barů i obchůdku s potravinami i suvenýry, večer můžete zajít do baru nebo na diskotéku. Během pobytu se můžete vypravit do původní vesničky Acharavi, kde můžete procházet mezi tradičními původními domky a poznat tak život místních obyvatel. Mezi Acharavi a sousedním střediskem Almyros byl vybudován vodní park Hydropolis s množstvím skluzavek, tobogánů i divokou řekou, líbit se tu bude nejen rodinám s dětmi. Pláž: písečno-oblázkováVzdálenost od Korfu: cca 35 kmHodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000