crosssearch

Golden View

Řecko, Korfu

Hotel ležící v zálivu Yaliskari je obklopen borovým lesem a křišťálově čirou vodou vybízející ke koupání.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel ležící v zálivu Yaliskari je obklopen borovým lesem a křišťálově čirou vodou vybízející ke koupání.

Vybavení: Hala, recepce, restaurace, bazén se sluneční terasou, bar, kongresová místnost, dva tenisové kurty s umělým osvětlením, fi tnes, sauna s vnitřním bazénem. Golfové hřiště je vzdáleno od hotelu cca 6,5 km.

Pokoje: Všechny pokoje jsou navrženy a vybaveny v řeckém stylu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, rádiem, TV, klimatizací, telefonem a balkonem.

Strava: Strava formou all inclusive je zahrnuta v ceně. All inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, nealkoholické nápoje, džusy, voda, místní víno z karafy, čepované pivo k obědu a večeři, svačina dva druhysendvičů a dva druhy teplé svačiny, kopečková zmrzlina, v podvečer čaj, káva, zákusky v baru u bazénu. Nápoje v barech v rámci programu all inclusive: nealkoholické nápoje z post mixu a džusy, voda, místní víno z karafy, čepované pivo, místní alkohol (Ouzo, Brandy, Aperitivy, Whisky, Rum, Vodka, Gin, Tequila), 5x alkoholické koktejly a 2x dětské koktejly, překapávaná káva, čaj a horká čokoláda.

Pláž: Krásná písečná pláž v malém zálivu s velkými skalnatými útvary po obou stranách je jen několik minut chůze borovým lesíkem. Na pláži jsou nabízeny za poplatek slunečníky, vodní šlapadla, vodní lyžování a paragliding.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000