crosssearch

George

Řecko, Korfu

Studia se nacházejí na jihozápade Korfu, v letovisku Agios Georgios, které má jednu z nejlepších pláží na ostrove se zlatým pískem. Agios Georgios má široký výber supermarketu a obchodu se suvenýry, spoustu taveren a baru podél silnic, z nichž mnoho vede na pláž, kde si mužete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Studia se nacházejí na jihozápade Korfu, v letovisku Agios Georgios, které má jednu z nejlepších pláží na ostrove se zlatým pískem. Agios Georgios má široký výber supermarketu a obchodu se suvenýry, spoustu taveren a baru podél silnic, z nichž mnoho vede na pláž, kde si mužete príjemne vychutnat koktejly ci veceri pri nádherném západu slunce. Mesto Korfu je vzdáleno 32km, letište 31km smerem na jih, pláž je vzdálená 50m, nejbližší supermarket 30m a autobusová zastávka 50m.

Vybavení hotelu

Je to malý komplex o 10 studiích, které se nacházejí hned vedle hotelu, kde hosté Studia George mají volný vstup do hotelu vcetne jeho bazénu.

Vybavení pokoje

Každé studio je prostorné, pohodlné s oddelenými lužky, mírne oddeleným kuchynským koutem, koupelnou se sprchou, WC, klimatizací za poplatek (nebo ventilátor) a balkón s výhledem na more nebo bocním výhledem na more.

Pláž a plážový servis

Letovisko Agios Georgios má jednu z nejlepších pláží ostrova. Její zlatavý písek se táhne až kam oko dohlédne.

Sport a Fitness

Pro aktivnejší klienty jsou k dispozici vodní sporty. Letovisko je ideální pro nadšence cyklistiky - okolí je pomerne ploché, nebo pro ty, kterí mají rádi procházky - je zde Lake Korrision, což je prírodní rezervace, kde lze pozorovat ptáky a pohodlne se k ní dostanete po písecné pláži. Další procházku si mužete udelat pres olivové háje do malebné tradicní vesnice Argzrades.

Stravování

Bez stravy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000