crosssearch

George Sidari

Řecko, Korfu

V letovisku Sidari, nedaleko od pověstného Kanálu lásky, stojí sympatický prázdninový dům George. Areál studií vyplňuje zahrada s upraveným trávní&kem, rozličnými keříky a stromy. Píseč&ná pláž s možnostmi vodních sportů je vzdálena asi 300 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V letovisku Sidari, nedaleko od pověst­ného Kanálu lásky, stojí sympatický prázdninový dům George. Areál studií vyplňuje zahrada s upraveným trávní­kem, rozličnými keříky a stromy. Píseč­ná pláž s možnostmi vodních sportů je vzdálena asi 300 m. Hosté domu mají možnost využívat bazén v sousedním hotelu Alkyon (za konzumaci). Sidari je velmi příjemné letovisko, kde najdete obchody, restaurace, taverny, kavárnič­ky i bary. Do centra letoviska se dosta­nete krátkou procházkou. Autobusová zastávka a nejbližší supermarket jsou vzdáleny asi 50 m.

Kapacita: 5 apartmánů

Ubytování / Vybavení

studia pro 2 osoby, některá studia pro 3 osoby (3. lůžko přistýlka), oddělený kuchyňský kout, dvouplotýnkový vařič, lednička, základní nádobí, TV, koupelna (sprcha, WC), balkon nebo terasa, klimatizace (za poplatek).

Stravování

bez stravy

Náš názor

výborná volba pro všechny, kteří upřednostňují tradiční studiové ubyto­vání a rádi poznávají kolorit ostrova. O pří­jemný pobyt se také starají přátelští a vždy ochotní majitelé. Romantiky určitě potěší jedinečná poloha u Canal ďAmour.

Pláž

cca 300 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000