crosssearch

Erikoussa

Řecko, Korfu

Dvoupodlažní objekt, ležící kousek od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V hotelu je celkem 20 dvoulůžkových pokojů, v některých možnost přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací, lednicí, SAT TV, telefon, rádio....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvoupodlažní objekt, ležící kousek od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. V hotelu je celkem 20 dvoulůžkových pokojů, v některých možnost přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací, lednicí, SAT TV, telefon, rádio. Z balkonu výhled na moře. V hotelu je k dispozici recepce, restaurace (vnitřní a na terase), bar. V ceně zahrnuta polopenze. Kontinentální snídaně + večeře, 2 chody (předkrm a hlavní jídlo – výběr minimálně ze 2 možností).

V případě, že rádi rybaříte a ulovíte ryby, rádi Vám je po dohodě v kuchyni připraví. Pravidelné lodní spojení s Korfu. Z Kerkyry je cca 4 x týdně, z Agios Stefanos cca 2 x týdně, ze Sidari cca 4 x týdně a z Přístavu Roda-Acharavi (na severu Korfu) cca 5 x týdně. Aktuální informace o dnech a časech Vám rádi sdělí na recepci.

Vzdálenost od písčité pláže cca 30 m.

Ačkoliv se všeobecně tvrdí, že ostrov Korfu je na severozápadě poslední výspou Řecka, není to zdaleka pravda. Severně od Korfu totiž leží tři ostrovy Othoni, Erikoussa a Mathraki, známe rovněž pod názvem Diapontské ostrovy. Celkova rozloha těchto 3 ostrovů je cca 20 km2 a na každém z nich žije okolo 200 – 300 obyvatel. Největší z nich je ostrov Othoni a nejmenší Mathraki. Prostřední Erikoussa je vzdálena od Korfu 7 námořních mil a má rozlohu 8 km2. Písčité a vždy poloprázdné pláže zabírají téměř třetinu jeho obvodu. Nejvyšší hora Santadro na severu ostrova dosahuje nadmořské výšky 134 m.

Historie ostrova je úzce spjata s dějinami Korfu. Ostrov Othoni je údajně bájným ostrovem Ogygia, kam se po ztroskotání uchýlil Odysseus na sedm let do péče nymfy Kalypso (dcery titána Atlase).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000