crosssearch

Eli Marina

Řecko, Korfu

Pěkný dům obklopený vzrostlými stromy v nové části letoviska Benitses, jen 200 metrů od pláže s malými kamínky a hrubším pískem, která má pozvolný vstup do moře. Obchůdky, restaurace a taverny jsou v dosahu několika minut chůze, rušnější centrum letoviska je vzdáleno asi 400...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkný dům obklopený vzrostlými stromy v nové části letoviska Benitses, jen 200 metrů od pláže s malými kamínky a hrubším pískem, která má pozvolný vstup do moře. Obchůdky, restaurace a taverny jsou v dosahu několika minut chůze, rušnější centrum letoviska je vzdáleno asi 400 metrů. Spojení s hlavním městem Korfu, vzdáleným 11 kilometrů, zajišťuje pravidelná autobusová doprava. Poloha objektu je ideální pro rodinnou dovolenou.

Vybavení

Sladkovodní bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky pro klienty zdarma. Možnost zapojení klimatizace za poplatek.

Ubytování

Studia pro 2-3 osoby jsou určena pro ubytování 2 dospělých osob a dítěte na přistýlce. Mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem, WC a balkon.
Apartmány pro 4 osoby mají dvě oddělené ložnice vhodné i pro ubytování 4 dospělých osob, kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem, WC a balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000