crosssearch

Eleni

Řecko, Korfu

Vila Eleni se nachází v letovisku Roda (popis letoviska na str. 177). V blízkosti domu jsou obchůdky, restaurace i taverny, písečná pláž je vzdálena cca 100 metrů po pěší zóně. V zahradě za domem je bazén (lehátka a slunečníky zdarma), podmínkou je zakoupení nápoje.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Vila Eleni se nachází v letovisku Roda. V blízkosti domu jsou obchůdky, restaurace i taverny, písečná pláž je vzdálena cca 100 metrů po pěší zóně.

Vybavení

V zahradě za domem je bazén (lehátka a slunečníky zdarma), podmínkou je zakoupení nápoje. Dále je v domě wifi zdarma. Možnost zapůjčení žehličky a žehlicího prkna bezplatně.

Ubytování

Apartmány - mají dvě oddělené ložnice stejně vybavené jako pokoje.Pokoje jsou menší, ale velmi mile, teple a pěkně zařízené, s kuchyňkou (lednička, varná konvice, vařič, elektrická trouba a základní nádobí) a TV, koupelnou (sprcha+WC) a balkonem.

Studia - pokoje jsou menší, ale velmi mile, teple a pěkně zařízené, s kuchyňkou (lednička, varná konvice, vařič, elektrická trouba a základní nádobí) a TV, koupelnou (sprcha+WC) a balkonem. V pokojích je možnost přistýlky.

Stravování

Kromě vlastního vaření máte možnost zajít nejen do jedné z mnoha taveren v blízkosti domu, můžete si ovšem také zajistit večeře na celý, či část pobytu (zajišťuje delegát na místě).

Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 100 metrů od domu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000