crosssearch

Dimitra CLEVER

Řecko, Korfu

Dimitra Hotel jsou jednodušší studia 0* hned naproti hotelu Joanna 3*. Hotel se nachází v klidné lokalitě Peroulades cca 1,6 km od centra letoviska Sidari, kde je řada taveren, obchůdků a klubů. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 40 km od hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Dimitra Hotel jsou jednodušší studia 0* hned naproti hotelu Joanna 3*. Hotel se nachází v klidné lokalitě Peroulades cca 1,6 km od centra letoviska Sidari, kde je řada taveren, obchůdků a klubů. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 40 km od hotelu. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 3*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě klienti dochází na stravování do hotelu Joanna, avšak prakticky celý den mohou relaxovat v tomto hotelu.

Vybavení hotelu:

V hotelu je k dispozici recepce, Wi-Fi připojení na recepci (za poplatek), bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu,

Sport a zábava:

Bazén, kulečník (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis:

Pláž se nachází cca 900 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Kanal lásky Canal D´Amour s písečnou pláží je jedno z nejkrásnějších míst na ostrově Korfu a nachází se cca 1,1 km od hotelu Dimitra.

Stravování:

Bez stravování nebo All inclusive v hotelu Joanna. Stravování formou all inclusive v hotelu Joanna - Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 08:00 10:00 ) - Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:00 ) - Svačina: formou bufetu v hlavní restauraci ( 15:30 - 18:30 ) - Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 21:00 ) Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino jsou za poplatek.

Vybavení pokoje:

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů.

Služby za poplatek:

Wi-Fi připojení, klimatizace, trezor, kulečník. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000