crosssearch

Hotel Corfu Palace je moderní hotel vyšší střední kategorie 4*, situovaný na zeleném kopci v Kanoni, s výhledem na lagunu. Corfu town, hlavní město ostrova, se nachází jen 3 kilometry od hotelu, nejbližší pláž je Mon Repos, která je vzdálena cca 1,5 kilometrů od hotelu. Hotel...

Konečná cena za osobu od: 16 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Corfu Palace je moderní hotel vyšší střední kategorie 4*, situovaný na zeleném kopci v Kanoni, s výhledem na lagunu. Corfu town, hlavní město ostrova, se nachází jen 3 kilometry od hotelu, nejbližší pláž je Mon Repos, která je vzdálena cca 1,5 kilometrů od hotelu. Hotel doporučujeme všem, kteří chtějí být v dosahu tepajícího centra města a přitom v příjemném přírodním prostředí.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, krásná zahrada, 500 čtverečních metrů velký bazén, jacuzzi, dětská sekce dětské hřiště, dvě restaurace, fitness centrum, klimatizace, možnost výměny měny, možnost půjčení auta, konferenční prostory a další.

Ubytování

V hotelu jsou pokoje kategorie deluxe a junior suity. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, satelitní televize, minibar, telefon a balkon nebo terasa. Pokoje jsou vkusně a útulně vybavené, v hotelu je jich celkem 160 + dvě zmíněné suity.

Stravování

tento zájezd nabízíme ve variantách snídaně a polopenze.

Pláž

Hotel se nachází 1500 metrů od pláže Mon Repos.

Sport a zábava

Pro klienty preferující aktivněji strávenou dovolenou je zde kromě vybavení hotelu pestrá nabídka vodních sportů na pláži. Využít můžete také některý z námi nabízených fakultativních výletů.

Internetové stránky hotelu  www.corfupalace.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1800 termínů

Celkem 1800 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000