crosssearch

Corfiota

Řecko, Korfu

Vilka se studii je situována v příjemné zahradě v klidnější části letoviska Moraitika. Písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 150m od penzionu. Do centra letoviska se spoustou obchodů, taveren, restaurací a barů, vzdáleného cca 200m dojdete příjemnou procházkou. Hlavní město...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vilka se studii je situována v příjemné zahradě v klidnější části letoviska Moraitika. Písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 150m od penzionu. Do centra letoviska se spoustou obchodů, taveren, restaurací a barů, vzdáleného cca 200m dojdete příjemnou procházkou. Hlavní město ostrova je vzdálené 22km a letiště 20km.

Vybavení Hotelu
Příjemná zahrada

Vybavení pokoje
Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, kuchyským koutem se základním vybavením, lednice, klimatizace (za poplatek), balkón nebo terasa.

Pláž & plážový servis
Písčito-oblázková pláž vzdálená 150m od penzionu. Plážový servis a vodní sporty (za poplatek).

Sport & Fitness
Vodní sporty na pláži, restaurace, taverny, bary v centru letoviska. Výlety po okolí - při procházce do starší části letoviska Ano Moraitika, nacházející se na kopci, můžete obdivovat úchvatný výhled na okolní pobeží z kostela Theotokou Kimiseos se zvonicemi. Doporučujeme navštívit zámeček císařovny Sissi, Achillion.

Stravování
Vlastní - doporučujeme návštěvu místních restaurací a taveren.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000