crosssearch

Caterina

Řecko, Korfu

V malebném letovisku Sidari naleznete studia Caterina, které tvoří 2 budovy. Mezi nimi nechybí zahrada s upraveným trávníkem, květinami a palmami a najdete zde také lehátka pro příjemný odpočinek. Studia jsou postavena asi 50 m od hlavní ulice letoviska a jen cca 150 m od...

Konečná cena za osobu od: 5 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V malebném letovisku Sidari naleznete studia Caterina, které tvoří 2 budovy. Mezi nimi nechybí zahrada s upraveným trávníkem, květinami a palmami a najdete zde také lehátka pro příjemný odpočinek. Studia jsou postavena asi 50 m od hlavní ulice letoviska a jen cca 150 m od výborné písečné pláže. Sidari nabízí velké množství zábavy, různé kluby, bary či restaurace -pouhých 100 m. V sousedním domě Alexis mohou hosté využívat bazén.

Kapacita: 24 studií

Ubytování / Vybavení

studia pro 2 osoby, studia pro 3 osoby, klimatizace (za poplatek na místě), dřevěný nábytek, kuchyňský kout, dvouplotýnkový vařič, lednička, základní nádobí, koupelna s WC, balkon / terasa, WiFi v pokojích (zdarma).

Stravování

bez stravy

Náš názor

vychutnejte si řeckou po­hostinnost ve studiích blízko pláže a centra zábavy. Dům vlastní dvě sestry, které se o celý areál příkladně starají.

Pláž

150 m

Internetové stránky: www.katerina-studio.gr

Nástupní místa:
Platí POUZE pro AUTOBUSOVÉ zájezdy:
Svoz č. 1: Brno - Břeclav - Bratislava

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000