crosssearch

Captains

Řecko, Korfu

Kapacita: 8 studií a 4 apartmány Apartmány Captain´s jsou vzdáleny od centra letoviska Kavos pouze cca 10 minut. Dvě budovy komplexu odděluje jen vlastní bazén a cesta. Na malou neorganizovanou pláž se hosté prvního domu dostanou už po 30 m přes zahradu. Pokud se z této...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 8 studií a 4 apartmány

Apartmány Captain´s jsou vzdáleny od centra letoviska Kavos pouze cca 10 minut. Dvě budovy komplexu odděluje jen vlastní bazén a cesta. Na malou neorganizovanou pláž se hosté prvního domu dostanou už po 30 m přes zahradu.

Pokud se z této pláže dáte doleva, po několika metrech objevíte i širší a větší písečnou pláž. Z druhého domu postačí přejít přes cestu a potom už jen již zmíněným chodníkem. U budovy situované blíže k pláži se nachází menší bazén s lehátky a bar, který nabízí nejen nápoje, ale i drobné řecké speciality za výborné ceny. V tomto domě našla přístřešek čtyři dvoulůžková studia v přízemí a čtyři na poschodí (ve dvou z nich je možnost přistýlky pro 3. osobu). Dům přes cestu poskytuje ubytování ve dvou apartmánech pro 4 osoby a ve dvou pětilůžkových apartmánech (manželská postel v ložnici a 2-3 lůžka v kuchyňské části). Všechna studia i apartmány jsou jednoduše zařízeny, mají kuchyňský kout, základní nádobí, ledničku. Trezor a klimatizace jsou za příplatek.

Studia mají balkóny a apartmány velkou terasu. Místo, kde si můžete v klidu odpočinout, ale pokud budete chtít, zábava v baru či na diskotéce v blízkém centru je na dosah. K dobrému pocitu z dovolené přispěje i pohostinný majitel pan Kostas, který vás možná překvapí i několika slovenskými či českými slovíčky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000