crosssearch

Benitses Bay View

Řecko, Korfu (zobrazit na mapě) mapa

Benitses Bay View Hotel (ex Montaniola) se nachází poblíž Achilion Palace, který je vzdálen pouze 500 metrů. Nejbližší pláž je vzdálena cca 900 metrů. 400 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete vydat na výlet do hlavního města, které je vzdáleno cca 8...

Konečná cena za osobu od: 9 389 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Benitses Bay View Hotel (ex Montaniola) se nachází poblíž Achilion Palace, který je vzdálen pouze 500 metrů. Nejbližší pláž je vzdálena cca 900 metrů. 400 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete vydat na výlet do hlavního města, které je vzdáleno cca 8 km. Letiště se nachází 7 km od hotelu.

Vybavení hotelu:

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, Wi- Fi připojením v lobby ( za poplatek), trezory, snack barem, kavárnou, barem, restaurací, hernou, bazénem.

Sport a zábava:

Bazén, tenisový kurt.

Pláž a plážový servis:

Písčito- oblázková pláž Benitses se nachází cca 900 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Hotel poskytuje možnost využití shuttle bus na pláž (3x denně).

Stravování:

All inclusive Snídaně od 07:30 - 10:00 Oběd od 13:00 - 15:00 Večeře od 19:30- 21:00 Snídaně, oběd i večeře jsou podávány formou bufetu. Teplé a studené občerstvení od 10:00 - 18:30 je podáváno v baru u bazénu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj v baru od 10:00- 22:00. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje:

Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady, dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře, jednolůžkový pokoj a čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny minibarem, klimatizací (zdarma), telefonem, koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek:

Trezor, Wi-Fi.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 110 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000