crosssearch

Barbati Beach

Řecko, Korfu

Doporučujeme klientům méně náročným na ubytování, vyhledávajícím romantickou a klidnou dovolenou. Velkou výhodou je skvělá poloha a také velmi dobrý poměr ceny a kvality. Zmíněná pláž leží přímo u komplexu. Centrum letoviska se nachází cca 200 metrů od hotelu, nejbližší obchod...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Komplex apartmánů Bartbati leží na ploše 10 000 čtverečních metrů, v zahradě, v místě, kde nejvyšší hora ostrova Korfu Pantocrator přechází do jedné z nejdelších a nejhezčích pláží ostrova Korfu. Doporučujeme klientům méně náročným na ubytování, vyhledávajícím romantickou a klidnou dovolenou. Velkou výhodou je skvělá poloha a také velmi dobrý poměr ceny a kvality. Zmíněná pláž leží přímo u komplexu. Centrum letoviska se nachází cca 200 metrů od hotelu, nejbližší obchod 150 metrů od hotelu, letiště cca 18 kilometrů od hotelu.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazén pro dospělé a pro děti, taverna, bar u bazénu, dětské hřiště a další.

Ubytování

Na výběr je ze studií, apartmánů a bungalovů. K vybavení každého standardního studia patří koupelna s WC, fén, telefon, satelitní televize, kuchyňka, trezor, klimatizace a terasa.

Stravování

Tento zájezd je nabízen bez stravování.

Pláž

Komplex leží přímo u dlouhé oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde pestrá nabídka vodních sportů na pláži. Využít také můžete některý z námi nabízených fakultativních výletů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000