crosssearch

Aquasplash

Řecko, Korfu

Tyto apartmány se nacházejí v klidné části letoviska, v nádherné rozlehlé zahradě, kde najdete nespočet romantických míst pro Váš odpočinek ve stínu i na slunci. Písečná pláž je 150 m od domu, najdete zde velký výběr vodních sportů. Vybavení Hotelu: Apartmány mají rozlehlou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tyto apartmány se nacházejí v klidné části letoviska, v nádherné rozlehlé zahradě, kde najdete nespočet romantických míst pro Váš odpočinek ve stínu i na slunci. Písečná pláž je 150 m od domu, najdete zde velký výběr vodních sportů. Centrum, kde jsou restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a promenáda městečka, je vzdálené asi 10 min. příjemnou procházkou, ale i v okolí studií najdete obchody s potravinami, taverny a restaurace.

Vybavení Hotelu:

Apartmány mají rozlehlou zahradu. Pro klienty je zajištěna možnost využití bazénu u hotelu Golden Sands (delegát Vás bude informovat)

Vybavení pokoje:

Apartmány jsou standartně nabízeny pro 4 osoby. Na vyžádání je i možnost přistýlky pro 5. osobu - info v CK. Apartmán je složen ze dvou místností - 1 oddělená ložnice pro 2 osoby a obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími postelemi. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, balkón nebo terasu.

Pláž & plážový servis:

Písečná pláž se nachází 150 m od studií. Plážový servis a vodní sporty jsou za poplatek.

Stravování:

Stravování není zajištěno. Doporučujeme návštěvu místních restaurací a taveren.

Poznámka:

Toto ubytování Vás okouzlí svou atmosférou a okolím, což je mimo jiné také hlavní důvod, proč mají klienti o tyto apartmány velký zájem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000