crosssearch

Aperito

Řecko, Korfu

POLOHA Dům se nachází na klidném místě, nedaleko centra letoviska Agios Gordis, které je považováno za nejmalebnější na ostrově, v bezprostřední blízkosti pláže. V okolí domu najdete bankomat, internet, půjčovnu automobilů a motocyklů, spoustu obchůdků, restaurací a taveren....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA

Dům se nachází na klidném místě, nedaleko centra letoviska Agios Gordis, které je považováno za nejmalebnější na ostrově, v bezprostřední blízkosti pláže. V okolí domu najdete bankomat, internet, půjčovnu automobilů a motocyklů, spoustu obchůdků, restaurací a taveren. Z letoviska jezdí pravidelně autobusy do hlavního města Korfu.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek jsou vybavena kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), koupelnou (sprcha+WC) a balkonem. Možnost využití okolních bazénů (vstupné zdarma, podmínkou je konzumace kávy nebo nápoje).

STRAVOVÁNÍ

Kromě vlastního stravování doporučujeme navštívit místní taverny a restuarce. Na místě u delegáta nabízíme možnost dokoupení stravvoání formou bohatého menu - výběr ze tří restaurací.

PLÁŽ

Dlouhá písčitá pláž (místy úseky s oblázky), charakteristická skálou v moři pojmenovanou Dračí zub, je jednou z nejkrásnějších na ostrově. Od domu je vzdálena cca 70 metrů. Zvláštním přírodním úkazem dodávajícím kouzlo tomuto letovisku je také množství menších skal na pláži, které čas a moře svými vlnami vytvarovaly do podoby uměleckého díla. Na pláži máte možnost vyzkoušet si některé druhy vodních sportů, lehátka a slunečníky na pláži - vše za poplatek.

Letovisko se rozkládá cca 16 km jihozápadně od hlavního města Korfu (s nímž má i pravidelné autobusové spojení). Je považováno za nejmalebnější oblast celého Korfu a pro svou velkou oblíbenost na západních trzích bylo po léta téměř nedostupné pro české cestovní kanceláře. Agios Gordis láká své návštěvníky krásnými a dlouhými plážemi západního pobřeží (atraktivní koupání v otevřeném moři i neopakovatelné západy slunce) a praktickou polohou v centrální části ostrova (výborný výchozí bod pro individuální toulky ostrovem). Pro Agios Gordis je charakteristická skála v moři pojmenovaná Dračí zub. Zvláštním přírodním úkazem dodávajícím kouzlo tomuto letovisku je také množství menších skal na pláži, které čas a hlavně moře svými vlnami vytvarovaly do podoby uměleckého díla. Na organizovaném úseku pláže si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a vyzkoušet si některé druhy vodních sportů. V letovisku naleznete bankomat, internet, půjčovnu automobilů a motocyklů, ale i spoustu taveren, barů a obchůdků, které lákají k nahlédnutí či příjemnému posezení.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000