crosssearch

Apartmány Margarita

Řecko, Korfu

Dům Margarita patří k jedněm z nejoblíbenějších domů v oblasti Barbati. Důvodem je jeho poloha, blízkost pláže, obchodů, restaurací, ale zejména výhled a klidné prostředí s bazénem a menší zahradou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Dům Margarita patří k jedněm z nejoblíbenějších domů v oblasti Barbati. Důvodem je jeho poloha, blízkost pláže, obchodů, restaurací, ale zejména výhled a klidné prostředí s bazénem a menší zahradou. Nachází se pod pobřežní komunikací, čili není nutno směrem od domu nikde přecházet a to ani cestou k moři, které se nachází cca 350 metrů od domu. Výhled z domu je opravdu krásným zážitkem, neb krom moře je zde pohled na hlavní město Korfu, Starou pevnost, řeckou pevninu, ale i Albanii.

Vybavení

Součástí domu je krásný velký bazén s dětskou částí, který je přístupný jen pro klienty domu Margarita (lehátka a slunečníky zdarma). Dům také nabízí zdarma wifi připojení.

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 350 metrů od domu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Dům nabízí pokoje dvou a čtyřlůžkové, všechny mají svůj balkon a soukromí. Pokoje jsou zařízené klasicky, pokoj je vždy oddělen od kuchyně. Čtyřlůžkové apartmány mají oddělené dvě ložnice (toto ubytování je na vyžádání za příplatek). Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí). Možnost klimatizace za příplatek (5 Euro/den/pokoj).

Stravování

Kromě vlastního stravování je možno během pobytu si zajistit večeře, či polopenzi za velmi výhodnou cenu - cena večeře na den a osobu je 11 Euro, polopenze je za 13 Euro. Snídaně je kontinentální (proto polopenzi tolik nedoporučujeme, neb má každý kuchyňku), ale večeře jsou opravdu více než úžasné, klienti mají výběr z českého jídelního lístku a to 1 z 10 předkrmů, 1 z 10 hlavních jídel a desert, kávu, či zmrzlinu. Restaurace se nachází cca 350 metrů od domu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000