crosssearch

Nová moderní jednopatrová vilka je postavena v osadě XI nedaleko stejnojmenné pláže (modrá vlajka EU). K vilce patří další 3 vilky a bazén. Na pláž se dostanete pohodlně po místní komunikaci asi za 5 minut. Malý obchod je poblíž vily Sofie, kde si můžete potraviny i objednat.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nová moderní jednopatrová vilka je postavena v osadě XI nedaleko stejnojmenné pláže (modrá vlajka EU). K vilce patří další 3 vilky a bazén. Na pláž se dostanete pohodlně po místní komunikaci asi za 5 minut. Malý obchod je poblíž vily Sofie, kde si můžete potraviny i objednat.

Ubytování: vilka je nová a moderně zařízená. V 1. patře je luxusní apartmán s 1 ložnicí. V ložnici je manželská postel a v obývací kuchyni je rozkládací gauč. V apartmánu je možné si vyžádat 4. lůžko (rozkládací lůžko). Apartmán má krásný balkón, odkud je výhled na okolní kopce a omezeně na moře a na bazén. V přízemí jsou 2 dvoulůžková studia s terasami. Je možné si vyžádat 3. lůžko (rozkládací lůžko). Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), TV/satelitem a klimatizací. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Hodnocení: moderní pěkné ubytování se skvělým přístupem k jedné z nejkrásnějších pláží na Kefallonii.

Nádherné okolí doslova vybízí k pronájmu dopravních prostředků - využijte speciální nabídky Viamare pro tuto oblast.

Vzdálenost od pláže: cca 450 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000