crosssearch

Vila Themis

Řecko, Kefalonie

Vila Themis se nachází v pěkné zahradě v klidné části letoviska Lassi, asi 250 metrů od nejbližší písečné pláže. Hostům je k dispozici bazén u hotelu Lorenzo, vzáleného asi 150 metrů (nutná konzumace nápojů u baru). Lassi je živé městečko a díky své poloze na jihozápadě...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vila Themis se nachází v pěkné zahradě v klidné části letoviska Lassi, asi 250 metrů od nejbližší písečné pláže. Hostům je k dispozici bazén u hotelu Lorenzo, vzáleného asi 150 metrů (nutná konzumace nápojů u baru). Lassi je živé městečko a díky své poloze na jihozápadě ostrova patří k velmi žádaným místům na Kefallonii. Celé letovisko je tvořeno především menšími vilkami, studii a penziony v krásných zahradách se záplavou květin a je rozděleno na dvě části hlavní komunikaci a promenádu vedoucí do města Argostoli, které je vzdáleno jen 2 km a je hlavním městem ostrova. Do hlavního města, ve kterém můžete navštívit přístav, muzeum a další pamětihodnosti, jezdí pravidelně autobusy. Krásu letoviska Lassi tvoří nejen hlavní promenáda s řadou obchodů, taveren a restaurací, ale především nádherné pláže v malých zálivech s jemným pískem a místy skalnaté pobřeží dokreslující kouzelnou atmosféru.

UBYTOVÁNÍ
Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha,WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), klimatizací (5 euro/den) a terasou nebo balkonem.

STRAVOVÁNÍ
Kromě vlastního stravování můžete také navštívit místní taverny a restaurace. Na místě u delegáta také možnost dokoupení polopenze v blízké vyhlášené taverně: 12 euro/osoba.

PLÁŽ
Nejbližší oblíbená písečná pláž je vzdálena asi 250 metrů od domu. K pláži Makris Gialos je to asi 750 metrů. Slunečníky a lehátka za poplatek. Možnost vodních sportů (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000