crosssearch

Vila Kouris

Řecko, Kefalonie

Vila Kouris se nachází v klidné části letoviska Lassi, v blízkosti hotelu Lorenzo, u kterého je hostům vily k dispozici bazén (nutná konzumace nápojů u baru). K nejbližší pláži je asi 350 metrů. Lassi je živé městečko a díky své poloze na jihozápadě ostrova patří k velmi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA
Vila Kouris se nachází v klidné části letoviska Lassi, v blízkosti hotelu Lorenzo, u kterého je hostům vily k dispozici bazén (nutná konzumace nápojů u baru). K nejbližší pláži je asi 350 metrů. Lassi je živé městečko a díky své poloze na jihozápadě ostrova patří k velmi žádaným místům na Kefallonii. Celé letovisko je tvořeno především menšími vilkami, studii a penziony v krásných zahradách se záplavou květin a je rozděleno na dvě části hlavní komunikaci a promenádu vedoucí do města Argostoli, které je vzdáleno jen 2 km a je hlavním městem ostrova. Do hlavního města, ve kterém můžete navštívit přístav, muzeum a další pamětihodnosti, jezdí pravidelně autobusy. Krásu letoviska Lassi tvoří nejen hlavní promenáda s řadou obchodů, taveren a restaurací, ale především nádherné pláže v malých zálivech s jemným pískem a místy skalnaté pobřeží dokreslující kouzelnou atmosféru.

UBYTOVÁNÍ
Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha,WC), kuchyňským koutem (lednička, vařič + trouba, varná konvice, toustovač, základní nádobí), klimatizací, TV se sat. a balkonem nebo terasou.

STRAVOVÁNÍ
Kromě vlastního stravování můžete také navštívit místní taverny a restaurace. Na místě u delegáta také možnost dokoupení polopenze v blízké vyhlášené taverně: 12 euro/osoba.

PLÁŽ
Nejbližší oblíbená písečná pláž je vzdálena asi 350 metrů. K pláži Makris Gialos je to asi 750 metrů. Slunečníky a lehátka za poplatek. Možnost vodních sportů (za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000