crosssearch

Studia Ermioni

Řecko, Kefalonie

Poloha: Studia a mezonety Ermioni mají výbornou polohu. Ke krásné dlouhé písečné pláži je to cca 250 metrů a do centra letoviska Skala je to přibližně 150 metrů. Ubytování: Studia jsou dvoulůžková, mají vlastní WC se sprchou, vybavený kuchyňský kout s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Studia a mezonety Ermioni mají výbornou polohu. Ke krásné dlouhé písečné pláži je to cca 250 metrů a do centra letoviska Skala je to přibližně 150 metrů.

Ubytování: Studia jsou dvoulůžková, mají vlastní WC se sprchou, vybavený kuchyňský kout s jednoduchou sadou nádobí, varnou konvici, balkon nebo terasu (možnost obsazení maximálně dvěma osobami). Mezonety mají dvě úrovně. V první úrovni je obývací část s kuchyňským koutem, který je vybaven jednoduchou sadou nádobí a varnou konvicí, dvěma pohovkami, sprchou s WC a balkonem. Ve druhé úrovni, na kterou vede schodiště, se nachází ložnice se dvěma lůžky (možnost obsazení maximálně čtyřmi osobami). U studií i mezonetů možnost objednat klimatizaci (cca 5 EUR/den).

Stravování: Vlastní. Možnost dokoupení polopenze v blízké taverně za cca 12 EUR/den (platba na místě).

Sport a zábava: Nabídka výletů, vodních sportů na pláži, půjčovna jízdních kol, skútrů a automobilů. Zábavní možnosti v letovisku Skala.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000