crosssearch

Příjemná vilka Poseidon stojí ve svahu přímo nad malou pláží na okraji Lassi. Dům obklopuje dobře udržovaná zahrada s trávníkem, květinami a stromy. Příjezdová cesta zde končí a tak se dá předpokládat klid i v hlavní sezóně. Po dlážděném chodníku se dostanete k brance a odtud...

Konečná cena za osobu od: 10 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

příjemná vilka stojí ve svahu přímo nad malou pláží na okraji Lassi. Dům obklopuje dobře udržovaná zahrada s trávníkem, květinami a stromy. Příjezdová cesta zde končí a tak se dá předpokládat klid i v hlavní sezóně. Po dlážděném chodníku se dostanete k brance a odtud pak po schodech až k malé divoké pláži. V blízkém okolí jsou krásné pláže letoviska Lassi, kde je možné si pronajmout slunečníky a lehátka. Taverny, kavárny a obchody jsou ve velmi dobrém dosahu přímo v městečku. Nedaleko je i zastávka místní dopravy, která Vás za pár minut doveze do hlavního města.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Ubytování

ze zastíněných balkónů a teras je okouzlující výhled na moře a na poloostrov Palliki. Naleznete zde dobře zařízená a útulná studia a apartmány. Každé studio a apartmán má vlastní jméno. Apartmán Koukla: má dvě ložnice se čtyřmi lůžky. Nachází se v přízemí a z vydlážděné, částečně zastíněné do svahu vnořené terasy je pěkný výhled do dobře udržované zahrady a na moře. Ložnice s obývací kuchyní je průchozí. Apartmán Rosa: je velmi prostorný a nachází se ve druhém patře, má dvě ložnice a velkou kuchyň. Z velkého rohového balkónu je nádherný výhled na moře. Mezi terasou dalšího apartmánu (Margarita) je odstranitelná přepážka (vhodné pro spřátelené rodiny). Je to největší apartmán v domě a v malém obýváku lze vyžádat 5. lůžko (gauč pro dítě do 15 let). Apartmán Margarita: je velmi prostorný a nachází se ve druhém patře, má dvě ložnice a velkou kuchyň. Z velkého rohového balkónu je nádherný výhled na moře. Mezi terasou dalšího apartmánu (Rosa) je odstranitelná přepážka (vhodné pro spřátelené rodiny). Mezonetové studio Aleca: z vestavěného schodiště, které vede z kuchyně v přízemí do prvního patra, se dostanete do útulné ložnice. Aleca má dvě terasy, obě s okouzlujícím výhledem na moře a do zahrady. Studio Anastasia: menší a roztomilé studio pro dvě osoby je v prvním patře a ze zastíněného balkónu je nádherný výhled na moře. Studio Apollo: je to vlastně malý domeček pro dvě osoby, který naleznete ve třetím patře na střeše domu. Má prostornou terasu s překrásným výhledem na moře. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem nebo kuchyní (s vařičem, ledničkou, základním nádobím, opékačem a varnou konvicí), WC, sprchou nebo vanou a klimatizací a Wi-Fi (v zahradě před vilou). Dětská postýlka je na vyžádání.

Hodnocení

útulné a pečlivě vedené ubytování s okouzlujícími výhledy, prostornými a dobře udržovanými pozemky s květinami a blízkost pláží vytvářejí z tohoto ubytování velmi atraktivní možnost pro Vaši dovolenou na ostrově Kefalonii.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m. od centra Lassi: cca 150 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000