crosssearch

Petros

Řecko, Kefalonie

Hledáte-li klid a koupání v čistém moři, s pozvolným vstupem do vody, slunění na písčito-oblázkových plážích nebo ve vzdálenějších skrytých zátočinách, toulky do hor nebo klidné procházky po malém městečku při vybírání vhodné taverny, pak je Poros tím správným místem pro vás....

Konečná cena za osobu od: 8 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

studia jsou ve třech podlažích, jsou dvoulůžková až čtyřlůžková (prostorné studio se 4 standardními lůžky), z většiny z nich je pěkný výhled do okolí, buď na horu Atros nebo částečně na moře. Vila Petros stojí ve druhé řadě domů za pobřežní silnicí. Všechna studia jsou vybavena koupelnou s WC a sprchovým koutem, klimatizací, kuchyňkou se základním vybavením, lednicí a vařičem, TV, balkonem. Studia jsou uklízena 3x za pobyt, 3x je také vyměněné ložní prádlo. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Poloha

městečko Poros s rybářským přístavem je malebným místem, klidným letoviskem, nad kterým se tyčí hora Atros a jehož domky pozvolně sestupují po úpatí hory až k mořskému břehu. Vila Petros jsou studia s velmi výhodnou polohou jen asi 30 m od pěkné písčito-oblázkové pláže a asi 800 m od centra, kde najdete taverny, kavárny a obchody. Nejbližší mini market je jen několik desítek metrů od vily Petros. Od hlavního města Argostoli je Poros vzdálen asi 40 km, asi 12 km je to do dalšího, většího a živějšího letoviska Skala.

Vybavení

malá recepce, sluneční terasa s bazénem, slunečníky a lehátky.

Služby za poplatek

klimatizace (25EUR za pobyt), lehátka a slunečníky na pláži (pláž v Porosu je dlouhá, ne všude je organizovaná s nabídkou lehátek a slunečníků, doporučujeme vzít s sebou vlastní slunečník).

Stravování

Typ stravy: bez stravy, večeře za příplatek

Večeře: servírované v blízké taverně - výběr z menu, za příplatek

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000