crosssearch

Petros

Řecko, Kefalonie

Hledáte-li klid a koupání v čistém moři, s pozvolným vstupem do vody, slunění na písčito-oblázkových plážích nebo ve vzdálenějších skrytých zátočinách, toulky do hor nebo klidné procházky po malém městečku při vybírání vhodné taverny, pak je Poros tím správným místem pro vás....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

studia jsou ve třech podlažích, jsou dvoulůžková až čtyřlůžková (prostorné studio se 4 standardními lůžky), z většiny z nich je pěkný výhled do okolí, buď na horu Atros nebo částečně na moře. Vila Petros stojí ve druhé řadě domů za pobřežní silnicí. Všechna studia jsou vybavena koupelnou s WC a sprchovým koutem, klimatizací, kuchyňkou se základním vybavením, lednicí a vařičem, TV, balkonem. Studia jsou uklízena 3x za pobyt, 3x je také vyměněné ložní prádlo. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Poloha

městečko Poros s rybářským přístavem je malebným místem, klidným letoviskem, nad kterým se tyčí hora Atros a jehož domky pozvolně sestupují po úpatí hory až k mořskému břehu. Vila Petros jsou studia s velmi výhodnou polohou jen asi 30 m od pěkné písčito-oblázkové pláže a asi 800 m od centra, kde najdete taverny, kavárny a obchody. Nejbližší mini market je jen několik desítek metrů od vily Petros. Od hlavního města Argostoli je Poros vzdálen asi 40 km, asi 12 km je to do dalšího, většího a živějšího letoviska Skala.

Vybavení

malá recepce, sluneční terasa s bazénem, slunečníky a lehátky.

Služby za poplatek

klimatizace (25EUR za pobyt), lehátka a slunečníky na pláži (pláž v Porosu je dlouhá, ne všude je organizovaná s nabídkou lehátek a slunečníků, doporučujeme vzít s sebou vlastní slunečník).

Stravování

Typ stravy: bez stravy, večeře za příplatek

Večeře: servírované v blízké taverně - výběr z menu, za příplatek

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000