crosssearch

Nový hotel je postavený vysoko ve svahu, přímo u cesty, která vede na nádhernou pláž Petani. Petani je jednou z nejkrásnějších pláží ostrova. Na pláž můžete dojít pěšky (cca 20 min.) nebo raději pronajatým dopravním prostředkem. V okolí jsou 3 taverny. Je to opravdu velmi...

Konečná cena za osobu od: 35 100 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nový hotel je postavený vysoko ve svahu, přímo u cesty, která vede na nádhernou pláž Petani. Petani je jednou z nejkrásnějších pláží ostrova. Na pláž můžete dojít pěšky (cca 20 min.) nebo raději pronajatým dopravním prostředkem. V okolí jsou 3 taverny. Je to opravdu velmi výjimečné a klidné místo.

Ubytování

hotel je nový a luxusní. Junior suity jsou zpravidla 3lůžkové, suity jsou pohodlné až pro 4 osoby. Můžete si zde vyžádat i 5. lůžko pro dítě. Junior suity a suity jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně elektrické varné desky, ledničky a základního nádobí), TV/SAT, DVD, fénem, stropním ventilátorem, centrální klimatizací a balkónem. Všechny junior suity a suity mají krásný výhled na moře a na zátoku Petani. V hotelu si lze za příplatek vyžádat speciální pokoje ve 2. patře s dřevěnými klenutými stropy (executive, deluxe - na vyžádání). V hotelu je bazén, jacuzzi, bary, restaurace, snídárna, dětský koutek a Wi-Fi. Počítá se i s lázeňskými službami.

Stravování

v ceně je snídaně, která je podávána formou bufetu. V hotelu si dále můžete dopřát lehčí občerstvení (saláty, omelety, toasty) a večer můžete v hotelové restauraci ochutnat i tradiční řeckou kuchyni.

Hodnocení

doporučujeme pro všechny milovníky výjimečných a klidných míst. Pronajmete-li si dopravní prostředek, můžete zde strávit opravdu jedinečnou dovolenou.

Vzdálenost od pláže: cca 1,8 km.

Vzdálenost od Lixouri: cca 10 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 27 termínů

Celkem 27 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000