crosssearch

Metaxatos

Řecko, Kefalonie

2 - 4 lůžka vlastní stravování Poloha: příjemný hotel je postaven ve svahu v dobrém dosahu malých pláží v Lassi. Krásná pláž Kalamaki je vzdálena cca 300 m. Na další věhlasné pláže této oblasti se dostanete také velmi rychle. Obchody a taverny jsou všude v okolí, především...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 4 lůžka vlastní stravování

Poloha: příjemný hotel je postaven ve svahu v dobrém dosahu malých pláží v Lassi. Krásná pláž Kalamaki je vzdálena cca 300 m. Na další věhlasné pláže této oblasti se dostanete také velmi rychle. Obchody a taverny jsou všude v okolí, především však okolo místní komunikace, která vede v dostatečné vzdálenosti nad hotelem.

Ubytování: hotelové domy jsou roztroušeny ve svahu v dobře udržované zahradě. K hotelu patří bazén s barem, kde si můžete dopřát malé občerstvení. Z terasy a od hotelu je nádherný panoramatický výhled na moře. Studia a apartmány jsou v přízemí a v 1. patře. Prostorné terasy a balkóny jsou zastíněné a je z nich pěkný výhled na moře. Studia jsou 2lůžková s možností přistýlky a apartmány mají zpravidla 2 ložnice a malou kuchyňku. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), telefonem, TV/SAT a klimatizací (za příplatek).

Další vybavení: bazén s lehátky a slunečníky, recepce, bar, dětské hřiště, malé hřiště na košíkovou, internet a místo na parkování.

Hodnocení: největší předností tohoto hotelu je klid, dobrý dosah krásných pláží a nádherný panoramatický výhled na moře a na protější břeh.

Vzdálenost do pláže: cca 300 m.

Vzdálenost od centra Lassi: cca 550 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000