crosssearch

Melidron

Řecko, Kefalonie

Jedinečná příležitost strávit příjemnou dovolenou v moc hezkém rodinném hotelu, v jednom z nejoblíbenějších středisek Kefalonie, téměř u písečné pláže a v blízkosti centra a všech různých možností zábavy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jedinečná příležitost strávit příjemnou dovolenou v moc hezkém rodinném hotelu, v jednom z nejoblíbenějších středisek Kefalonie, téměř u písečné pláže a v blízkosti centra a všech různých možností zábavy. Melidron je výborným místem ke strávení klidné a pohodové dovolené.

Ubytování

Standardní pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, SAT/TV, malou ledničkou, vysoušečem vlasů, elektrickou konvicí, telefonem, balkonem. Pokoj pohodlně ubytuje 2 osoby, případně 3. osobu na přistýlce (rozkládací křeslo/lůžko). Z pokoje se nabízí hezké výhledy na bazén, do kopcovitého a zeleného okolí nebo částečně na moře. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Poloha hotelu

Hotel se nachází jen 50 m od písečné pláže ve Skale, v létě živém a kosmopolitním prázdninovém letovisku. Hotel je téměř u pobřežní třídy a promenády, nedaleko jsou bary, restaurace, obchody. Pláž ve Skale je známá pro svou krásu a čistotu, nedaleko se nachází menší přírodní zálivy s izolovanými plážemi, moře je zde téměř vždy klidné.

Vybavení

Malý a příjemný hotel má celkem 24 pokojů, naleznete zde recepci, WiFi a internet v části recepce, televizní místnost, místnost k podávání snídaní a bar u bazénu, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětský venkovní koutek, dětské židličky v restauraci.

Služby za poplatek

trezor (20 ER/pobyt).

Stravování

Snídaně: jednoduché kontinentální servírované (máslo, chléb, toasty, marmeláda nebo med, džus nebo mléko, káva nebo čaj, jogurt, vejce, sýr, salám, sladké pečivo).

Děti

Dětský venkovní koutek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000