crosssearch

Mareblue Apostolata Resort & Spa

Řecko, Kefalonie

Hotelový komplex se nachází na JV pobřeží ostrova u letoviska Skala s dlouhou písčitou pláží (3 km), 7 km od letoviska Poros, asi 37 km od letiště. Hotel je na úbočí kopce, svažujícím se k moři se skalnatým pobřežím, moře s kamenitým vstupem (doporučujeme boty do vody).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nádherné panoramatické výhledy z hotelu na moře. Kvalitní služby hotelu. Nedaleko oblíbeného letoviska Skala s krásnou pláží. Pro náročné klienty.

Pláž

200 m od moře

Stravování

Polopenze

Poloha hotelu

Hotelový komplex se nachází na JV pobřeží ostrova u letoviska Skala s dlouhou písčitou pláží (3 km), 7 km od letoviska Poros, asi 37 km od letiště. Hotel je na úbočí kopce, svažujícím se k moři se skalnatým pobřežím, moře s kamenitým vstupem (doporučujeme boty do vody).

Vybavení hotelu

Luxusní hotelový areál po rozsáhlé rekonstrukci, 3patrová hlavní budova s několika vedlejšími 2patrovými budovami ve svahu nad mořem nabízí vstupní halu s recepcí, bar, restaurace, místnost s TV, kulečník, tenisové kurty, stolní tenis, velký bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu, bar u bazénu, vnitřní bazén, konferenční místnost, příležitostně zábavní programy. Hotel zajišťuje spojení minibusem do letoviska Skala (11.00 – 18.30 hod., každou hodinu).

Služby za poplatek

Trezor na pokoji, internet, pronájem aut a kol, služby prádelny, lázeňské služby, vodní sporty a lehátka, slunečníky na pláži ve Skale za poplatek na místě.

Ubytování

Klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu s vanou a sprchou/WC, TV, telefon, fén, ledničku, balkon či terasu. Za příplatek možné zajistit pokoje s výhledem na moře. Nabízíme také superior pokoje s výhledem na moře a s vlastním (sdíleným) bazénem, které mají navíc láhev vína a ovoce při příjezdu, denně minerální vodu, pivo a nealko nápoje v ledničce a varnou konvici pro přípravu kávy/čaje. V superior pokoji možnost 2 přistýlek pro děti.

Internetové stránky hotelu: www.marebluehotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000