crosssearch

Macedonia

Řecko, Kefalonie

Rozhodli jsme se letos zařadit letovisko Poros a dům Macedonia opět do naší nabídky,abychom vyhověli zvýšenému zájmu klientů v roce 2009 o Kefallonii.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozhodli jsme se letos zařadit letovisko Poros a dům Macedonia opět do naší nabídky,abychom vyhověli zvýšenému zájmu klientů v roce 2009 o Kefallonii.

POLOHA: Dvoupatrový dům v klidnějším prostředí letoviska s menší předzahrádkou má ideální polohu díky možnosti výběru ze dvou pláží a malé vzdálenosti (cca 200 metrů) od centra letoviska. Kolem domu z jedné strany vede ulička se stromovou alejí a vyschlým korytem řeky, které odděluje hlavní část Porosu s obchody a klidnější částí letoviska.

VYBAVENÍ: Vstupní hala s recepcí a TV koutkem.V blízkosti domu se nachází veřejný bazén s dětskou částíkoupání je podmíněno konzumací nápoje nebo jídla v přilehlém snack-baru.

UBYTOVÁNÍ: Jednoduchá dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky nebo třílůžkové apartmány s možností přistýlky s oddělenou ložnicí a jednou obytnou místností jsou vybaveny malým kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí), koupelnou (WC, sprcha), TV, klimatizací a balkonem.

STRAVOVÁNÍ: Kromě možnosti vlastního vaření doporučujeme využít služeb místních tradičních taveren a restaurací. Možnost dokoupení večeří či polopenze.

PLÁŽ: Malá oblázková – místy písečná pláž na klidnějším místě je vzdálena pouhých 80 m od domu.Druhá oblíbená pláž v centu letoviska je vzdálena cca 150 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000