crosssearch

2 lůžka vlastní stravování Poloha: malý roztomilý domeček stojí na kopečku přímo před malou pláží na okraji Lassi. V okolí jsou další 2 domky a velmi dobře udržovaná zahrada s mohutnými borovicemi. Od domku vede schodiště, které Vás dovede přímo na malou pláž,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 lůžka
vlastní stravování

Poloha: malý roztomilý domeček stojí na kopečku přímo před malou pláží na okraji Lassi. V okolí jsou další 2 domky a velmi dobře udržovaná zahrada s mohutnými borovicemi. Od domku vede schodiště, které Vás dovede přímo na malou pláž, která se jmenuje Kamarules. V okolí jsou další menší pláže např. Gradakia. Nedaleko je i proslulá pláž Makris Gialos, která se řadí mezi nejkrásnější na ostrově Kefallonia. Taverny, restaurace, obchody a bary jsou v dobrém dosahu přímo v městečku Lassi.

Ubytování: do domečku se vchází z prostorné terasy, odkud je krásný výhled na moře. Studio má manželskou postel, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC a klimatizaci (za příplatek). Studio je příjemné a dobře udržované.
Hodnocení: romantické ubytování s velmi atraktivní polohou, s velkou dávkou soukromí a s vynikajícím přístupem k pláži.

Vzdálenost od pláže: cca 65 m.
Vzdálenost k obchodům a k tavernám: cca 80 - 250 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000