crosssearch

Louis Apostolata

Řecko, Kefalonie

Poloha: hotel je vzdálen asi 4 km od Skaly. Před hotelem je zastávka autobusu, který Vás doveze do Skaly nebo do Porosu. Jednotlivé domky hotelu jsou postaveny ve svahu bezprostředně nad mořem. Ke kamenité pláži se dostanete po pohodlné cestě od centrální budovy asi po 200 m....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: hotel je vzdálen asi 4 km od Skaly. Před hotelem je zastávka autobusu, který Vás doveze do Skaly nebo do Porosu. Jednotlivé domky hotelu jsou postaveny ve svahu bezprostředně nad mořem. Ke kamenité pláži se dostanete po pohodlné cestě od centrální budovy asi po 200 m. Pláž i vstup do vody je upraven dlážděním a schůdky. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování: hotelové ubytování v menších domcích zaručuje dostatek soukromí. Celý hotel vzbuzuje dojem malé vesničky, která je postavena v tradičním stylu jónské architektury. Luxusní pokoje jsou prostorné a mají vždy balkón nebo terasu, koupelnu s vanou nebo se sprchou, lednici, TV, rádio, telefon, sejf (za poplatek), fén a klimatizaci. K dispozici je restaurace, několik barů, recepce, bazén, dětské brouzdaliště, stolní tenis a billiard. K hotelu patří i tradiční řecká taverna, kde si můžete dopřát různé řecké speciality. Mezi další nabízené služby patří pronájem dopravních prostředků, směnárna, taxi a další. Hotel nabízí animační programy.

Stravování: polopenze formou švédských stolů se podává v hotelové restauraci. V hotelu je možnost dokoupení all inclusive.

Hodnocení: služby na vysoké úrovni uspokojí jistě i náročné klienty.

Vzdálenost od pláže: cca 200 m.

www.louishotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000