crosssearch

Moderní vilka leží v osadě Xi nedaleko pláže a s dalšími 3 vilkami vytváří společně s bazénem harmonický celek. Velkou předností je, že vilky jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti, můžete si zde tak užít opravdové soukromí. Nedaleko je i taverna s příjemným posezením a s...

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 4 lůžka
vlastní stravování

Poloha: moderní vilka leží v osadě Xi nedaleko pláže a s dalšími 3 vilkami vytváří společně s bazénem harmonický celek. Velkou předností je, že vilky jsou od sebe v dostatečné vzdálenosti, můžete si zde tak užít opravdové soukromí. Nedaleko je i taverna s příjemným posezením a s výhledem na moře.

Ubytování: ve vilce jsou 2 apartmány s obytnou kuchyní, kde jsou 2 lůžka a ložnice s dalšími 2 lůžky. Je zde také 1 mezonetové studio, které má 2 lůžka v obytné kuchyni a další 2 lůžka ve vestavěném dřevěném patře (s oknem), kam se dostanete po dřevěném schodišti. Apartmány i mezonetové studio mají výhled na moře a jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizací a prostornou ohraničenou terasou, která skýtá dostatek soukromí. K ubytování patří bazén, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

Na zahradě je dětské hřiště a prostor pro grilování.

Hodnocení: blízkost krásného koupání a kvalitní ubytování bude vyhovovat především těm, kteří dávají přednost pobytu v přírodě. Můžete si zde vychutnávat nádherné západy slunce. Velkou předností je klimatizace zdarma.

Vzdálenost od pláže: cca 60 - 120 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000