crosssearch

Lilly

Řecko, Kefalonie

Poloha: studia a apartmány leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z vyhlášených pláží - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Ubytování: Lilly je jedna z nejstarších chatek na Lepedě. Do prostorného a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: studia a apartmány leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z vyhlášených pláží - pláž Lepeda s jemným červeným pískem.

Ubytování: Lilly je jedna z nejstarších chatek na Lepedě. Do prostorného a vzdušného obývacího pokoje se 2 lůžky se vchází přímo z terasy domu. Je zde standardně vybavený kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), koupelna, WC a terasa. 2 samostatné dvoulůžkové ložnice jsou dostatečně prostorné. Vzhledem k velikosti apartmánu zde může bydlet i 6členná rodina. Na prostorné terase je příjemné posezení, terasa je zastíněná zelení a směřuje k moři.

Hodnocení: výhodou tohoto místa je bezprostřední blízkost pěkné pláže, klidné prostředí a velká míra soukromí, které využívají již dvanáctým rokem především rodiny s dětmi.

Vzdálenost od pláže Lepeda: do 100 m.

Vzdálenost od centra Lixouri: cca 2,5 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000