crosssearch

Lazaratos

Řecko, Kefalonie

Nový apartmánový hotel naleznete v Argostolském zálivu asi 4 km od městečka Lixouri. Necelých 150 m od hotelu je písečná pláž Variko, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Vstup do moře je pozvolný a bezpečný. Ve velmi dobrém dosahu od hotelu jsou krásné pláže západního pobřeží...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 4 lůžka
vlastní stravování
- možnost dokoupení snídaní (přímo v hotelu)

Poloha

nový apartmánový hotel naleznete v Argostolském zálivu asi 4 km od městečka Lixouri. Necelých 150 m od hotelu je písečná pláž Variko, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Vstup do moře je pozvolný a bezpečný. Ve velmi dobrém dosahu od hotelu jsou krásné pláže západního pobřeží Kefallonie, pláž Petani, Platia Ammos a Mirtos. K tomu budete potřebovat auto. Výborné nákupní možnosti a mnoho taveren naleznete v městečku Lixouri. Ve vesničce Variko je kafenion a taverna.

Ubytování

ubytování je nové a velmi příjemně zařízené. Většina studií a apartmánů mají výhled na moře a záliv. V nočních hodinách je až pohádkový výhled na měsícem ozářený záliv a hory se světélkujícími horskými vesnicemi. Studia a apartmány mají kuchyňský kout (včetně vařiče, ledničky, mixéru, el. trouby a základního nádobí). Studia jsou 2lůžková s možností přistýlky. Apartmány jsou pro 4 osoby, mají jednu ložnici s 2 lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až další 2 lůžka). Další vybavení: TV, klimatizace, telefon, trezor, WIFI a balkón/terasa. V hotelu je recepce, velká terasa s výhledem na moře, televizní místnost, bar a výtah. Rodina se velmi pečlivě stará o své hosty.

Hodnocení

dům působí útulně a pěstěně. Blízkost pláže je velkou předností tohoto ubytování. Může vyhovovat těm, kteří mají rádi klidná místa bez přílivu turistů.

Vzdálenost od pláže: cca 150 m.
Vzdálenost od města Lixouri: cca 4 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000