crosssearch

Lassi

Řecko, Kefalonie

Malý hotel s rodinnou atmosférou, s výbornými a bohatými bufetovými snídaněmi, v příjemném prostředí a na velice výhodném místě v blízkosti pláže, živého letoviska, centra hlavního města.

Konečná cena za osobu od: 14 440 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malý hotel s rodinnou atmosférou, s výbornými a bohatými bufetovými snídaněmi, v příjemném prostředí a na velice výhodném místě v blízkosti pláže, živého letoviska, centra hlavního města. Doporučujeme i náročnějším klientům. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Prostředí samotného areálu hotelu je klidné a decentní.

Poloha

hotel Lassi má skvělou polohu na okraji živého a oblíbeného letoviska Lassi, odkud se dá i pěšky dojít do hlavního města Argostoli vzdáleného jen asi 1,5 km. Obchody, taverny a bary jsou od hotelu vzdáleny jen cca 300 m. Lassi nabízí mnoho možností kde si dopřát výborný oběd či večeři, kam zajít na večerní skleničku. Také obchody jsou tu otevřeny dlouho do noci. Od letiště je hotel vzdálen asi 5 km. Nejbližší malé, skryté písčité pláže mezi útesy (s náročnějším  přístupem, nutný vlastní slunečník, rohož či podložka) jsou ve vzdálenosti od 50 m, větší, organizovaná pláž asi 350 m, hlavní pláž Makris Gialos s centrem vodních sportů je asi 500 m od hotelu.

Vybavení

recepce s televizním salónkem, bar, místnost k podávání snídaně s příjemnou otevřenou terasou, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, WiFi zdarma na recepci a  na terase.

Služby za poplatek

klimatizace na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

hotel nabízí 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v hlavní budově, s výhledem na bazén nebo  na moře, dále studia pro max. 3 osoby v menší  budově postaveném v zahradě. Všechny pohodlně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), koupelnou  s WC (sprcha), SAT/TV, ledničkou, trezorem (zdarma), vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou a dvouplotýnkovým vařičem. Dětská  postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování

Snídaně: bufetové
pokoje se snídaní, studia bez stravy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 72 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000