crosssearch

Koukla

Řecko, Kefalonie

dům působí útulně a pěstěně, krásná zahrada s okouzlujícími výhledy a blízkost pláží je velkou předností tohoto ubytování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

dům působí útulně a pěstěně, krásná zahrada s okouzlujícími výhledy a blízkost pláží je velkou předností tohoto ubytování.

Poloha

vilka stojí ve svahu přímo nad malou pláží na okraji Lassi. V bezprostředním okolí je dobře udržovaná zahrada s trávníkem a stromy. Příjezdová cesta zde končí a tak se dá předpokládat klid i v hlavní sezóně. Po dlážděném chodníku se dostanete k brance a odtud pak po schodech až k malé divoké pláži. V blízkém okolí jsou další pláže, kde je možné si pronajmout slunečníky a lehátka. Taverny, kavárny a obchody jsou ve velmi dobrém dosahu přímo v městečku Lassi.

Vzdálenost od pláže: cca 95 m.
Vzdálenost k obchodům a tavernám: cca 200 m.

Ubytování

dobře udržovaný apartmán je jednoduše, ale účelně vybavený. Je v přízemí a z vydlážděné částečně zastíněné terasy je okouzlující výhled do udržované zahrady a na moře. Přímo z terasy vejdete do obývací kuchyně. Kuchyňka je vybavena 2plotýnkovým vařičem, ledničkou, základním nádobím, topinkovačem a varnou konvicí. Apartmán má 2 ložnice, vždy se 2 lůžky. Jedna ložnice má klimatizaci. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchou a WC.

Stravování

vlastní

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000