crosssearch

Kirké

Řecko, Kefalonie

Poloha: studia a apartmány leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z vyhlášených pláží - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Ubytování: apartmán v přízemí je pro 3 osoby, maximálně však pro rodinu se 2...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: studia a apartmány leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z vyhlášených pláží - pláž Lepeda s jemným červeným pískem.

Ubytování: apartmán v přízemí je pro 3 osoby, maximálně však pro rodinu se 2 malými dětmi. Vchod do apartmánu je z boku domu. Terasa je situována do zahrady a k moři a navazuje na terasu apartmánu Katy, od níž je oddělena vysokou přepážkou, která zajišťuje dostatek soukromí. Je zde 1 dvoulůžková ložnice a menší obývací část s rozkládacím gaučem, pro 1 dospělého nebo pro 2 menší děti. Apartmán je vybaven sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky).

Hodnocení: výhodou tohoto místa je bezprostřední blízkost pěkné pláže, klidné prostředí a velká míra soukromí, které využívají již dvanáctým rokem především rodiny s dětmi.

Vzdálenost od pláže Lepeda: do 100 m.

Vzdálenost od centra Lixouri: cca 2,5 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000