crosssearch

Kipourion

Řecko, Kefalonie

Poloha: dům leží v lese na západním pobřeží poloostrova Palliki. Divoké pobřeží se strmými útesy a malými oblázkovými plážemi je zalesněné piniemi a starými olivovými sady. Nedaleko je jeden z nejkrásnějších klášterů Kefallonie, klášter Kipourion, který je vystavěn na vysokých...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: dům leží v lese na západním pobřeží poloostrova Palliki. Divoké pobřeží se strmými útesy a malými oblázkovými plážemi je zalesněné piniemi a starými olivovými sady. Nedaleko je jeden z nejkrásnějších klášterů Kefallonie, klášter Kipourion, který je vystavěn na vysokých útesech nad mořem. Asi po 20 minutách chůze se dostanete k malé oblázkové pláži, která je poblíž kláštera Kipourion. Nádherná pláž Platia Amos byla teprve před nedávnem zpřístupněna i z pevniny. Příkré schody však vyžadují určitou obratnost. Překrásná pláž Petani a pláž Lakadakia je v dosahu do 10 km od domu. Nejbližší taverna s nepříliš pravidelnou otevírací dobou je vzdálena asi 5 minut chůze a nejbližší obchod je v horách ve vesničce Kaminarata (4,5 km).

Ubytování: dům je postaven ve stylu starého venkovského domu a je dokonale zasazen do zdejší krajiny. Dostanete se k němu po lesní cestě. Na zahradním dvorku je příjemné posezení, kde můžete s přáteli pozorovat úžasné západy slunce. V domě je 1 dvoulůžkový pokoj s francouzským lůžkem, a 1 čtyřlůžkový pokoj se 2 francouzskými lůžky. Pro oba pokoje je k dispozici společná kuchyňka s jídelním koutem, která je umístěná přímo na terase domku. Každý pokoj má WC a sprchu. Pokoje mají dřevěné stropy, jsou vzdušné a dávají Vám pocit, že pobýváte přímo v přírodě. Postavíte-li se na široké dřevěné terase, uvidíte na moře. V místě není signál pro mobilní telefony, ale v případě nouze je možné telefonovat z kláštera. Majitel je velmi přátelský a bydlí v sousedním domě.

Hodnocení: pro všechny, kteří mají rádi nedotčenou a nespoutanou přírodu a romantická a tichá místa. Nemusíte se bát ani větších vzdáleností, velmi snadné řešení je pronájem auta, motorky nebo kola. V případě pronájmu dopravního prostředku je místo vhodné i pro rodiny s dětmi. Pronajaté auto Vám můžeme nechat přistavit na letiště. Zástupce Viamare do pobytového místa dojíždí pouze po telefonické výzvě.

Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 2,5 km.

Vzdálenost od města Lixouri: cca 13 km.

Vzdálenost od nejbližší vesnice: cca 4,5 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000