crosssearch

Poloha: studia a apartmány leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z vyhlášených pláží - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Ubytování: apartmán je v přízemí, vchází se do něj přes prostornou terasu,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: studia a apartmány leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z vyhlášených pláží - pláž Lepeda s jemným červeným pískem.

Ubytování: apartmán je v přízemí, vchází se do něj přes prostornou terasu, která je situována do zahrady a k moři. Je prostorný, vzdušný a svojí velikostí může vyhovovat i 6členné rodině. Naleznete zde 2 dvoulůžkové ložnice a velkou obývací část, kde jsou další 2 lůžka. Z obou ložnic se můžete dvoukřídlými dveřmi dostat přímo na terasu. Apartmán je vybaven koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky).

Hodnocení: výhodou tohoto místa je bezprostřední blízkost pěkné pláže, klidné prostředí a velká míra soukromí, které využívají již dvanáctým rokem především rodiny s dětmi.

Vzdálenost od pláže Lepeda: do 100 m.

Vzdálenost od centra Lixouri: cca 2,5 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000