crosssearch

Gounas

Řecko, Kefalonie

Poloha: nová jednopatrová vilka je situována v dobře udržované zahradě ve vesničce XI asi 100 m od cesty. Na nádhernou pláž XI, která patří k nejkrásnějším na Kefallonii, se dostanete pohodlně po místní komunikaci asi za 12 minut. Obchod je poblíž pláže u vily Sofia, kde si...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nová jednopatrová vilka je situována v dobře udržované zahradě ve vesničce XI asi 100 m od cesty. Na nádhernou pláž XI, která patří k nejkrásnějším na Kefallonii, se dostanete pohodlně po místní komunikaci asi za 12 minut. Obchod je poblíž pláže u vily Sofia, kde si můžete potraviny i objednat. U vily je parkovací místo.

Ubytování: velmi pěkná nová vilka má několik mezonetových studií. Hlavním vchodem vejdete do zvýšeného přízemí, kde je obývací kuchyň buď se 2 rozkládacími křesly (pro děti do 10 let) nebo s rozkládacím gaučem (i pro 1 dospělou osobu). V přízemí je WC. Z obývací kuchyně se dostanete na zastíněnou terasu, která je situována do zahrady. V 1. patře je ložnice se 2 lůžky a koupelna se sprchou a WC. Z ložnice jsou 2 východy na balkóny, odkud je výhled na okolní kopce a omezený výhled na moře. Studia jsou vybavena WC (2x), sprchou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a stropním ventilátorem. Studia jsou vzdušná a velmi dobře větratelná.

Hodnocení: kvalitní ubytování, které je sice dál od pláže, ale zato se snadným a rychlým přístupem k jedné z nejkrásnějších pláží na Kefallonii. Dobře udržovaná zahrada a klidné prostředí je bezesporu výhodou tohoto místa.

Nádherné okolí doslova vybízí k pronájmu dopravních prostředků - využijte speciální nabídky Viamare pro tuto oblast.

Vzdálenost od pláže: cca 1150 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000