crosssearch

Pro velmi náročné klienty. Hotel se nachází na břehu skvostné úzké zátoky na severním okraji Fiskarda, na vyvýšeném místě mezi cedrovými a cypřišovými stromy cca 200 m od krásné písečné pláže Emblissi.

Konečná cena za osobu od: 39 050 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení

Pro velmi náročné klienty.

Pláž

Úzká písečná navazující na skalnatou pláž 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází na břehu skvostné úzké zátoky na severním okraji Fiskarda, na vyvýšeném místě mezi cedrovými a cypřišovými stromy cca 200 m od krásné písečné pláže Emblissi. Je jen 1 km od vesnice Fiskardo,kde můžete navštívit místní obchůdky či posedět v nějaké typické řecké taverně. Vzdálenost od hlavního města je 45 km od jeho přístavu 60 km, od přístavu Sami 45 minut jízdy , 1 hodinu jízdy od letiště, 20km od známé pláže Myrtos. V okolí se nacházejí osady Antypata, Vasilikades, Maganos, též byzantský kostel a nový maják.

Stravování

Snídaně, formou bufetu.

Ubytování

Luxusní pokoje, suity, mezonety s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC, župany, pantofle), vysoušečem vlasů, moskytiérami v oknech, TV/SAT, rádiem, CD přehrávačem, DVD přehrávačem, telefonem, připojením k internetu, minimarem, klimatizací i topením, a trezorem. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel má k dispozici velkou moderní vstupní halu s recepcí s 24 hodinovým servisem, trezory u recepce, dvě restaurace, snack bar, zahradu, prádelnu, směnárnu, šest bazénů, dětské bazény, pool bar, SPA centrum, hlídání dětí, internet, faxová služba, výtah, obchod, biliár, fitness, tenis, konferenční místnost, hotelový shuttle bus, horská kola, půjčovna aut, půjčovna lodí, potapěčské centrum.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 33 termínů

Celkem 33 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000